3. kolo THL

Ve 3. kole THL se jako první proti sobě postavily celky King a Dubí. Favoritem bylo Dubí, ale svou převahu v první části hry nezužitkovalo. Skóre otevřel, až Koval ve 2. minutě druhé třetiny a tím otevřel i dubskou střelnici. Až za stavu 7:0 pro Dubí, z rychlého protiútoku pokazil nulu dubskému brankáři kapitán Kings P. Voráček a upravil na konečných 7:1.

V dalším zápase se představil obhájce titulu, Perla Řetenice a ASH Řetenice. Mohlo by se zdát, že to byl jednoduchý zápas, ale opak byl pravdou. ASH nechtělo přenechat tři body bez boje. Zlom v utkání nastal až za stavu 4:3 pro Perlu, kdy v oslabení Rezek zvýšil na 5:3 a za 17 sekund poté Souček na 6:3. Perla nakonec zvítězila 7:4 a udržela si druhé místo v tabulce.

V neděli se hrál pouze jeden zápas a to mezi Rondem a Wizards. Hráči Wizards zatím byli 100%, ale přeci jenom byl lehkým favoritem domácí celek. Ovšem papírové předpoklady vzali za své už při pohledu na sestavu, kdy Rondu chyběli Bačák a Podhrázský, kteří v minulém kole zatápěli Perle. První gól padl ve 13. minutě z hole P. Goltsche a Wizards se dostali do vedení. Na konci druhé třetiny si vybojoval míček u mantinelu aktivní Kroupa a zvýšil na 2:0. V poslední části hry vyrobilo Rondo chybu při své přesilovce a Procházka trestal - 3:0. Zdálo se být rozhodnuto, ale proti byl M. Anft, který dvěma góly v rozmezí 7 sekund snížil na 2:3. Když v poslední minutě ještě Bílek vytěsnil střelu opět M. Anfta mimo branku, mohli se "kouzelníci" radovat z již třetí výhry a vedení v soutěži.